globe

Jak Geo Globe Polska podchodzi do termoformowania próżniowego?

Gdy inni mówią o ekologii, wysokiej jakości i kompetencjach – my działamy. I mamy na to dowody od zadowolonych klientów, jak i certyfikaty niezależnych instytucji. Dlatego możemy stać się Twoim solidnym partnerem w biznesie.

Rzetelny partner to wsparcie Twojego projektu

Cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Wiemy, że od naszego podejścia wiele zależy, nierzadko powodzenie całego projektu, który Państwo realizujecie. 

Deklarujemy dostawę wyrobów i usług najwyższej jakości, dążąc do osiągania neutralności ekologicznej oraz efektywności energetycznej realizowanych procesów technologicznych. 

Realizując strategię biznesową spółki kierujemy się etyką i zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Bardzo ważna jest dla nas komunikacja, znalazła wysokie miejsce w kodeksie naszego postępowania. Wierzymy, że jest kluczem do powodzenia wieloetapowego procesu produkcji.

Zrównoważony rozwój w termoformowaniu próżniowym

Produkując myślimy dziś o lepszym jutrze, zgodnie z naszym hasłem przewodnim. Nieustannie monitorujemy kierunki rozwoju w zakresie proekologicznych właściwości. Naszym celem jest realizowanie produkcji w jak największym stopniu gospodarki o obiegu zamkniętym. Mając na uwadze zapewnienie ciągłości dostaw rozwijamy współpracę z dostawcami spełniającymi określone przez spółkę standardy.

Jednak zrównoważony rozwój to nie tylko tworzywa i urządzenia. To także świadomy zespół, czyli specjalizacja, doradztwo, słowem ekspertyza. Co roku dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników i rozwijanie ich świadomości projakościowej. W ten sposób tworzymy warunki do skutecznego, jak i bezpiecznego realizowania powierzonych zadań.

Ciągle się rozwijamy, stawiamy na poszukiwanie nowych kierunków rozwoju, innowacyjność oraz inwestuje w nowe technologie. Staramy się być o krok przed, identyfikować szanse i skutecznie zarządzać zagrożeniami w celu zapewnienia Państwu realizacji optymalnych korzyści biznesowych.

Certyfikaty – nasze kompetencje potwierdzają niezależne instytuty

Na nasze podejście mamy dowody od zewnętrznych instytucji. Systematycznie poddajemy się procesowi audytowania. Wiemy, jak ważne jest wiarygodne partnerstwo, stąd zapewniamy podnoszenie kwalifikacji pracowników i rozwijanie ich świadomości projakościowej. W spółce angażujemy pracowników w proces rozwijania Zintegrowanego Systemu Zarządzania i tworząc warunki do bezpiecznego realizowania powierzonych zadań.

  • Certyfikowany przez  TUV RHEINLAND  nasz Zintegrowany System Zarządzania zgodny z PN-EN 9001:2015 i PN-EN14001:2015 traktujemy jako skuteczne narzędzie realizacji strategii naszej Spółki, 
  • Instytut Techniki Budowlanej, jednostka notyfikowana nr 1488, po audycie zakładu produkcyjnego i zakładowej kontroli produkcji wydał Certyfikat Kontroli Produkcji nr 1488-CPR-0525/Z dla Geosiatki komórkowej GEOMAXX(R) oraz Certyfikat Kontroli Produkcji  nr 1488-CPR-0692/Z  dla Geosiatki komórkowej SMARTMAXX(R). Jednostka prowadzi stały nadzór, ocenę i akceptację zakładowej kontroli produkcji.

Wysoka jakość – pod lupą laboratorium

Nasza jakość jest skrupulatnie badana – weryfikowana w laboratorium wewnętrznym. Przy czym nadrzędne jest zapewnienie stałej i stabilnej solidności wykonania. Pomaga nam w tym wykorzystywaniu profesjonalnego i wzorcowanego wyposażenia pomiarowo-badawczego. Sprawdzony sprzęt pozwala w jednoznaczny sposób zweryfikować zgodność parametrów surowców i produktów z wymaganiami technicznymi zawartymi w dokumentacji technicznej i kartach materiałowych. Dzięki temu utrzymujemy wysoki poziom wytwarzanych wyrobów termoformowanych i wyrobów geosyntetycznych dla budownictwa.

Kontrola wewnętrzna produkcji – metrologia 3D

Kontrolujemy swoje procesy produkcji wykorzystując zaawansowaną technologię. Wykorzystanie ramienia pomiarowego do szybkiej kontroli zgodności geometrycznej z modelem 3D zapewnia niezawodną i wydajną weryfikację poprawności procesu wytwarzania elementów z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Poznaj pomocną dłoń – ramię pomiarowe:

  • Zakupione przez nas w 2022 roku 7-osiowe przenośne ramię pomiarowe Hexagon Absolute Arm dzięki swojej mobilności, szerokiemu zakresowi temperatur pracy i certyfikatowi IP54 wykorzystujemy zarówno w naszym laboratorium jaki i w środowisku produkcyjnym. 
  • Konfigurowalny przegub modułowy ułatwia przeprowadzanie pomiarów – czy to za pomocą sondy stykowej czy też wydajnego skanera laserowego Absolute Scanner AS1, który szybko i bezproblemowo mocowany jest na przegubie ramienia Absolute Arm.
  • Dzięki Enkoderom Absolutnym ramię może być ustawiane lub pozycjonowane bez konieczności nagrzewania bądź inicjalizacji enkoderów. Wystarczy włączyć urządzenie i rozpocząć pomiary.
  • W pracy z ramieniem pomiarowym wykorzystujemy oprogramowanie Polyworks Inspector – zaawansowane oprogramowanie pomiarowe przeznaczone dla metrologii przemysłowej.

Nie marnujemy – odnajdujemy ukrytą wartość w odpadach z tworzyw sztucznych

Ekologia to dla nas także ekonomia. Wierzymy, że odpowiednie zagospodarowanie odpadów z tworzyw sztucznych przynosi zyski. Nic nie marnujemy. W takim podejściu odrzut staje się cennym surowcem, które może służyć ponownie i to wiele lat.

Dzięki naszej profesjonalnej linii recyklingu tworzyw sztucznych potrafimy przetwarzać odpady opakowaniowe z selektywnej zbiórki, jak i wszystkie odpady technologiczne z naszych procesów produkcyjnych. Wykorzystujemy jako surowiec do produkcji nowych, przyjaznych dla środowiska produktów. 

Recykling – nadajemy drugie życie tworzywom sztucznym

Wyprodukować nie jest sztuką, ale wykorzystać ponownie, by nie generować kolejnych ton tworzyw, to prawdziwe wyzwanie. W technologii produkcji wykorzystujemy termoplastyczne tworzywa sztuczne, które w całości mogą być ponownie przetworzone po zakończeniu cyklu życia produktu. 

Jest to tzw. recykling materiałowy, będący procesem uzdatniania odpadów w celu otrzymania materiałów do powtórnego przetwórstwa. 

Proces ten pozwala na racjonalne gospodarowanie odpadami polimerowymi, ponieważ odzyskiwane recyklaty umożliwiają ograniczenie produkcji polimerów oryginalnych. Dzięki temu można zmniejszyć wielkość emisji do środowiska szkodliwych związków oraz zużycie energii niezbędnej do wytworzenia nowych polimerów. W szczególności odpady z tworzyw sztucznych wykorzystujemy w produkcji przyjaznych środowisku opakowań wielokrotnego użytku do zastosowań technicznych.

Jeśli jest Ci bliskie nasze podejście i podzielasz nasze wartości, skontaktuj się, porozmawiamy o tym, jak możemy zaadaptować je w Twoim projekcie. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych


Może Cię zainteresować również:

pl_PLPolish
Scroll to Top