Oferty pracy

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Praca stacjonarna na umowę o pracę, pełny etat

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie w obszarze rachunkowości,
  • znajomość rachunkowości finansowej, przepisów podatkowych, w szczególności w zakresie VAT i CIT,
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość programu MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • skrupulatność, dokładność i terminowość,

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja, księgowanie dokumentów kosztowych,
  • ewidencja wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie sald kont dotyczących prowadzonych księgowań,
  • ustalanie dostaw niefakturowanych i dostaw w drodze,
  • uzgadnianie księgowe magazynów,
  • księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • rozliczanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • bieżące śledzenie przepisów prawnych związanych z wykonywaniem ww. czynności oraz ich stosowanie,
  • uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku,
  • bieżąca współpraca z innymi działami, pomoc w rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

✔ stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku,

✔ szkolenia i możliwość rozwoju,
✔ pakiet ubezpieczeń,
✔ świadczenia z ZFŚS,

✔ dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej,
✔ spotkania integracyjne,

Scroll to Top